Eetbaar
-
Royal Jelly Pure Our pure Royal Jelly is fresh and unprocessed, as found in the beehive. The Royal Jelly is harvested and then put into jars, without unnecessary processes. In addition, it contains no preservatives and / or other additives. We believe it is...
- From 29,99
-
59,98 - From 29,99
- Unit price
- per
Save 29,99 -
Propolis Tincture If you are looking for a natural product with unique properties, propolis tincture is an excellent choice. This tincture is obtained from the resinous substance that bees collect from the buds of trees and plants. A versatile product is created by adding...
- From 10,99
-
32,97 - From 10,99
- Unit price
- per
Save 21,98 -
Propolis Drops Alcohol Free Discover our water-based alcohol-free propolis drops now! Perfect for people who prefer not to use alcohol. They can be used both internally and externally, just like our propolis tincture with alcohol. Because these propolis drops are dissolved in water, it...
- From 11,99
-
35,97 - From 11,99
- Unit price
- per
Save 23,98 -
Propolis capsules Get to know propolis easily, with our propolis capsules! Each capsule contains 340mg of pure propolis extract, which comes from high quality propolis. The product is packed in a handy container of 50 capsules, which you can easily add to your daily...
- From 14,99
-
44,97 - From 14,99
- Unit price
- per
Save 29,98 -
Royal jelly capsules Discover our royal jelly, also known as royal jelly in these easy to take capsules! Each capsule contains 283MG of freeze-dried royal jelly, so you can take this beautiful bee product in an instant. Experience no more discomfort when consuming royal...
- From 19,99
-
59,97 - From 19,99
- Unit price
- per
Save 39,98 -
Propolis (15%) syrup with natural ingredients and eucalyptus honey. Recommended use: Shake Propolis Syrup well before use. Adults: Take 2 teaspoons every 2-3 hours & Children (2-12 years) 1 teaspoon every 4 hours Ingredients: eucalyptus honey, coneflower, propolis, licorice, sage, fennel, thyme, islands moss,...
- 9,95
-
- 9,95
- Unit price
- per
-
Propolis and royal jelly capsules Discover our combination of Royal Jelly and Propolis capsules ! Natural products are always a good choice for a healthy lifestyle. Our Royal Jelly and Propolis capsules offer a combination of 283mg Royal Jelly and 340mg Propolis per capsule,...
- 29,99
-
34,98 - 29,99
- Unit price
- per
Save 4,99 -
Raw Organic Honey with Royal Jelly Looking for a tasty treat that is not only sweet, but also 100% natural? Meet our raw organic honey with added royal jelly that you are sure to love. Packed with nutrients from royal jelly, only sweeter and...
- 21,00
-
- 21,00
- Unit price
- per
-
Pollen grains / bee pollen Pollen grains, also known as bee pollen, are small balls of pollen that bees collect from flowers. These grains are rich in nutrients and have been used by humans as a source of nutrition for centuries. Best of all,...
- From 14,99
-
44,97 - From 14,99
- Unit price
- per
Save 29,98 -
Eucalyptus honey Eucalyptus honey is the honey you must try! Delicious pure honey from the Spanish valleys full of snow-white flowers of the Eucalyptus tree. This is a dark solid honey with a wonderful aroma. Unlike many other providers of Eucalyptus 'honey', ours only...
- 8,99
-
- 8,99
- Unit price
- per
-
Acacia honey Choose our sweet and neutral acacia honey! This jar of honey contains exactly what it should contain: pure and honest honey without unnecessary additives. Just like the sweet taste of sugar, but more natural, so this is a good alternative as a...
- From 6,50
-
- From 6,50
- Unit price
- per
-
Thyme honey Thyme honey has an aromatic, rich taste of wild thyme and herbs; it tastes fresh and is reminiscent of tropical fruit, dates and white pepper. Wild thyme grows wild in dry and rocky Mediterranean regions, high in the mountains of Spain. Main...
- 9,95
-
- 9,95
- Unit price
- per
-
Pine honey Everyone knows what a pine tree is, but few know that pine honey is made from the sap. Taste and experience this delicious spicy honey. Contents: 450 Grams | Origin: Spain
- 9,49
-
- 9,49
- Unit price
- per
-
Honey lollipops The honey lollipops from Honingdirect.nl not only contain honey, but they are also very tasty. They will naturally spoil your taste buds. They are hard lollipops and not sticky. Experience it for yourself and let us know what you think!
- 6,00
-
- 6,00
- Unit price
- per
-
Lemon Honey Lemon honey from the south of Spain is the honey you miss in your life. You won't find these in the shops, but luckily you can here! Deliciously matured under the Mediterranean sun, and then directly in the jar. You can taste...
- 8,45
-
- 8,45
- Unit price
- per
-
Orange honey Orange honey or orange blossom honey is light in color with a delicate citrus flavour. With our orange honey you buy quality in a jar. The addition of refined sugars and other preservatives is unnecessary. You only buy the best and purest...
- 9,50
-
- 9,50
- Unit price
- per
-
chestnut honey Chestnut honey is dark in color and has a delicious nutty taste. With our chestnut honey you buy quality in a jar. The addition of refined sugars and other preservatives is unnecessary. You only buy the best and purest honey from us,...
- 9,25
-
- 9,25
- Unit price
- per
-
Propolis Pastilles with Honey and Eucalyptus Our propolis pastilles with honey and eucalyptus are easy to use on the go. Try them today and discover for yourself the delicious taste of our propolis pastilles with honey and eucalyptus! Active Ingredients: - Propolis - Honey...
- 6,75
-
- 6,75
- Unit price
- per
-
Manuka Honey MGO 550+ (Gold) The MGO value indicates the bio-active substances of the honey. Methylglyoxal, MGO for short, is indicated by a number. The higher this value is, the higher the number of bio-active substances will be. Would you like to choose this...
- From 69,99
-
139,98 - From 69,99
- Unit price
- per
Save 69,99 -
Propolis chewing gum with mint Discover the irresistible taste of our sugar-free mint flavored chewing gum. Enriched with a high concentration of purified propolis! With 25 pieces per package, you can enjoy this refreshing treat more often. Let yourself be enchanted by the delicious...
- 3,99
-
- 3,99
- Unit price
- per